Viborg FF

2026/2027

Kampe

Kommende kampe

Mandag 19. oktober 2026Superliga

Mandag 19. oktober 2026
Viborg FF19:00FC Midtjylland
Superliga

Søndag 25. oktober 2026Superliga

Søndag 25. oktober 2026
AGF18:00Viborg FF
Superliga

Søndag 1. november 2026Superliga

Søndag 1. november 2026
Viborg FF14:00AC Horsens
Superliga

Lørdag 7. november 2026Superliga

Lørdag 7. november 2026
Odense BK18:00Viborg FF
Superliga

Søndag 22. november 2026Superliga

Søndag 22. november 2026
Viborg FF14:00Randers FC
Superliga

Seneste resultater

Søndag 11. oktober 2026Superliga

Søndag 11. oktober 2026
Randers FC0 – 2Viborg FF
Superliga
26'⚽
0-1Mål Dorian Hanza · Hovedstød · Assist: Charly Nouck
Gult kort Mathias Greve · Forseelse
45'+2▮
56'▮
Gult kort Jeppe Grønning · Forseelse
Gult kort Laurits Pedersen · Forseelse
61'▮
Gult kort Daniel Høegh · Forseelse
81'▮
82'⚽
0-2Mål Valgeir Lunddal · Højrebensskud
Randers FC4-2-3-1
Viborg FF4-4-2
16.8Izzo
247.0Hansen
36.9Høegh
277.1Hopland
446.4Dyhr
177.0Greve
87.4Pedersen
216.7Henriksson
116.1Mahmoud
77.7Themsen
306.7Sankoh
207.6Kiilerich
266.9Bidstrup
47.2Kirkegaard
247.1Anyembe
237.9Bundgaard
106.8Jalal
87.1Beck
137.1Grønning
66.8Søndergaard
196.9Hanza
117.5Nouck
Randers FC4-2-3-1
Randers FC
61′77 Kasper Junker30 Mohamed Sankoh
61′15 M. Sjølstad44 Nikolas Dyhr
76′10 Warren Caddy11 Elies Mahmoud
76′36 Amady Camara21 Axel Henriksson
86′26 Hector Lux Høyrup7 Mike Themsen
Viborg FF
70′34 Philip Keller11 Charly Nouck
78′18 Ruben Alte6 Mads Søndergaard
78′3 Valgeir Lunddal26 Hjalte Bidstrup
84′25 Giulio10 Sami Jalal
84′36 Adam Kleis-Kristoffersen19 Dorian Hanza
Randers FCViborg FF
52Boldbesiddelse %48
16Skud i alt21
4Skud på mål4
4Hjørnespark7
10Frispark begået11
3Gule kort1
0Røde kort0
0Offside0
84Afleveringspræcision %84
487Afleveringer442
2Redninger4

Søndag 20. september 2026Superliga

Søndag 20. september 2026
Viborg FF4 – 1FC Nordsjælland
Superliga
8'▮
Gult kort Victor Nelsson · Tidsspilde
Mål Mads Søndergaard · Venstrebensskud1-0
16'⚽
26'⚽
1-1Mål Alexander Lind · Venstrebensskud · Assist: Mark Brink
27'▮
Gult kort Alexander Lind · Usportslig optræden
Mål Dorian Hanza · Hovedstød · Assist: Asker Beck2-1
33'⚽
Mål Charly Nouck · Højrebensskud · Assist: Sami Jalal3-1
41'⚽
Mål Adam Kleis-Kristoffersen · Højrebensskud · Assist: Philip Keller4-1
81'⚽
Viborg FF4-3-3
FC Nordsjælland3-4-3
206.4Kiilerich
266.7Bidstrup
47.3Kirkegaard
247.0Anyembe
236.6Bundgaard
87.6Beck
136.8Grønning
67.5Søndergaard
107.1Jalal
197.7Hanza
117.5Nouck
136.0Hansen
26.8Ankersen
256.5Nelsson
46.1Markmann
56.9Lähteenmäki
186.3Janssen
66.9Brink
236.8Norheim
406.4Rasmussen
117.3Lind
106.9Junior
Viborg FF4-3-3
Viborg FF
66′28 Lasso Coulibaly11 Charly Nouck
70′18 Ruben Alte19 Dorian Hanza
70′34 Philip Keller6 Mads Søndergaard
70′36 Adam Kleis-Kristoffersen26 Hjalte Bidstrup
90′38 Emil Monrad10 Sami Jalal
FC Nordsjælland
46′14 Ibrahim Adel11 Alexander Lind
46′29 Villum Berthelsen10 Prince Amoako Junior
77′37 Lamine Sadio40 Hjalte Boe Rasmussen
77′9 Ola Solbakken5 Juho Lähteenmäki
Viborg FFFC Nordsjælland
48Boldbesiddelse %52
20Skud i alt14
6Skud på mål2
4Hjørnespark5
9Frispark begået10
0Gule kort2
0Røde kort0
1Offside2
86Afleveringspræcision %87
502Afleveringer548
1Redninger2

Onsdag 16. september 2026Landspokal Cup

Onsdag 16. september 2026
Brabrand2 – 1Viborg FF
Landspokal Cup
Mål Mikkel Frandsen · Højrebensskud · Assist: Simon Vesterbæk1-0
10'⚽
Gult kort Oscar Mandrup
41'▮
Mål Frederik Jörgensen · Højrebensskud2-0
45'⚽
50'⚽
2-1Mål (straffe) Dorian Hanza · Straffespark
Brabrand3-5-2
Viborg FF4-3-3
24Bjerregaard
15Christensen
6Juul
14Jörgensen
7Kjellerup
5Vesterbæk
20Tøfting
19Ime
10Frandsen
30Mandrup
9Astola
1Lund
41Søndergaard
4Kirkegaard
6Søndergaard
23Bundgaard
34Keller
13Grønning
18Alte
10Jalal
19Hanza
25Gabriel
Brabrand3-5-2
Brabrand
56′4 Sebastian Boldt Ernst30 Oscar Mandrup
56′3 Rasmus Kirkegaard20 Marcus Tøfting
79′8 Lucas Møller5 Simon Vesterbæk
79′8 Jonas Pedersen14 Frederik Jörgensen
90+1′28 Søren Møller7 Magnus Kjellerup
Viborg FF
46′11 Charly Nouck34 Philip Keller
64′8 Asker Beck6 Mads Søndergaard
64′28 Lasso Coulibaly25 Giulio Gabriel
73′29 Roald Mitchell19 Dorian Hanza
79′36 Adam Kleis-Kristoffersen18 Ruben Alte
BrabrandViborg FF
50Boldbesiddelse %50
0Skud i alt0
3Skud på mål3
2Hjørnespark10
0Frispark begået0
1Gule kort0
0Røde kort0
0Offside0
0Afleveringspræcision %0
0Afleveringer0
0Redninger0

Søndag 13. september 2026Superliga

Søndag 13. september 2026
Silkeborg IF1 – 1Viborg FF
Superliga
5'▮
Gult kort Oliver Bundgaard · Forseelse
Mål Lucas Thorst Riisgaard · Højrebensskud · Assist: Villads Westh1-0
11'⚽
56'⚽
1-1Mål Asker Beck · Højrebensskud · Assist: Sami Jalal
Gult kort Villads Westh · Forseelse
90'+2▮
Silkeborg IF3-4-2-1
Viborg FF4-3-3
16.9Andrésen
247.1Priesborg
36.7Østrøm
296.9Møller
77.5Westh
206.9Larsen
277.0Kirk
197.0Gammelby
217.5Riisgaard
227.3Hajj
116.9Ross
207.3Kiilerich
266.8Bidstrup
46.7Kirkegaard
57.1Zaletel
236.8Bundgaard
87.5Beck
137.3Grønning
66.5Søndergaard
107.5Jalal
196.4Hanza
116.0Nouck
Silkeborg IF3-4-2-1
Silkeborg IF
71′42 Kristian Bøgild11 Oliver Ross
81′14 Sofus Berger29 William Løkke Møller
81′6 M. de Gevigney27 William Kirk
89′23 Malthe Hansen22 Rami Al Hajj
Viborg FF
46′28 Lasso Coulibaly11 Charly Nouck
63′3 Valgeir Lunddal26 Hjalte Bidstrup
78′18 Ruben Alte6 Mads Søndergaard
78′34 Philip Keller10 Sami Jalal
88′29 Roald Mitchell19 Dorian Hanza
Silkeborg IFViborg FF
54Boldbesiddelse %46
13Skud i alt9
5Skud på mål4
4Hjørnespark6
5Frispark begået15
1Gule kort1
0Røde kort0
1Offside2
87Afleveringspræcision %87
513Afleveringer423
3Redninger4

Fredag 4. september 2026Superliga

Fredag 4. september 2026
Viborg FF0 – 2Lyngby Boldklub
Superliga
32'⚽
0-1Mål Ísak Snær Thorvaldsson · Højrebensskud · Assist: Oskar Buur
62'⚽
0-2Mål (straffe) Simon Colyn · Højrebensskud
66'▮
Gult kort Simon Colyn · Forseelse
Gult kort Ruben Alte · Protest
90'+1▮
Viborg FF4-3-3
Lyngby Boldklub4-4-2
206.0Kiilerich
266.9Bidstrup
46.6Kirkegaard
57.0Zaletel
237.8Bundgaard
86.7Beck
136.7Grønning
66.4Søndergaard
106.9Jalal
197.2Hanza
116.8Nouck
317.3Kochen
27.7Buur
307.0Fischer
247.2Garananga
257.1Tytens
196.6Fraulo
147.2Sandgrav
187.1Thomasen
56.7Højer
107.5Thorvaldsson
77.1Colyn
Viborg FF4-3-3
Viborg FF
70′18 Ruben Alte6 Mads Søndergaard
70′25 Giulio10 Sami Jalal
79′24 Daniel Anyembe26 Hjalte Bidstrup
79′29 Roald Mitchell8 Asker Beck
88′36 Adam Kleis-Kristoffersen11 Charly Nouck
Lyngby Boldklub
66′17 William Steindorsson5 Oliver Højer
74′8 Mathias Hebo 18 Jens Jakob Thomasen
85′4 Cornelius Allen2 Oskar Buur
85′12 Davíd Helgi Aronsson10 Ísak Snær Thorvaldsson
85′6 Daníel Freyr Kristjánsson7 Simon Colyn
Viborg FFLyngby Boldklub
60Boldbesiddelse %40
18Skud i alt6
3Skud på mål2
7Hjørnespark5
13Frispark begået14
1Gule kort1
0Røde kort0
2Offside1
90Afleveringspræcision %82
591Afleveringer399
0Redninger4
Opdateret: 15. oktober 2026, 20:15

Stilling

#KlubKVUTM+M-+/-PFormDetaljer
1 FC København1080224101424VVVVT
2 FC Midtjylland106401910922VUVUV
3 Viborg FF10622178920VTUVV
4 FC Nordsjælland105321410418TUVTU
5 Brøndby IF105141717016TTTTV
6 AC Horsens103341819-112TVTUU
7 Silkeborg IF102531515011UUUVU
8 Randers FC103161116-510VVTTT
9 Odense BK10244814-610UTVUU
10 AGF101541417-38TUTUV
11 Lyngby Boldklub101451221-97UVUTT
12 Sønderjyske Fodbold101271224-125TTUVT
MesterskabsspilNedrykningsspil
#KlubKVUTM+M-+/-PFormDetaljer
1 FC Midtjylland5410115613VVUVV
2 FC Nordsjælland541071613VVVVU
3 FC København4400103712VVVV
4 Viborg FF5401114712VVVTV
5 Brøndby IF6402129312VVTTV
6 Randers FC6213610-47VTVTT
7 AGF51318716UUTUV
8 Silkeborg IF513178-16TVUUU
9 AC Horsens512279-25UTVTU
10 Lyngby Boldklub504159-44UUUUT
11 Odense BK411238-54VTTU
12 Sønderjyske Fodbold5113813-54TUTTV
#KlubKVUTM+M-+/-PFormDetaljer
1 FC København6402147712VTVVT
2 FC Midtjylland52308539VUUVU
3 Viborg FF52216428TUVUV
4 AC Horsens5212111017TVVTU
5 Odense BK613256-16TUUVU
6 Silkeborg IF51228715UTTUV
7 FC Nordsjælland512279-25UVTUT
8 Brøndby IF411258-34UVTT
9 Randers FC410356-13TTVT
10 Lyngby Boldklub5104712-53TTTVT
11 AGF5023610-42UTTTU
12 Sønderjyske Fodbold5014411-71TTTUT
Opdateret: 13. oktober 2026, 05:24

Nyheder

Kampprogram

Fredag 24. juli 2026Superliga

Fredag 24. juli 2026
Viborg FF1 – 0Odense BK
Superliga

Søndag 2. august 2026Superliga

Søndag 2. august 2026
Brøndby IF1 – 0Viborg FF
Superliga

Fredag 7. august 2026Superliga

Fredag 7. august 2026
Sønderjyske Fodbold0 – 0Viborg FF
Superliga

Fredag 14. august 2026Superliga

Fredag 14. august 2026
Viborg FF2 – 1AGF
Superliga

Søndag 23. august 2026Superliga

Søndag 23. august 2026
Viborg FF4 – 0FC København
Superliga

Fredag 28. august 2026Superliga

Fredag 28. august 2026
AC Horsens2 – 3Viborg FF
Superliga

Fredag 4. september 2026Superliga

Fredag 4. september 2026
Viborg FF0 – 2Lyngby Boldklub
Superliga

Søndag 13. september 2026Superliga

Søndag 13. september 2026
Silkeborg IF1 – 1Viborg FF
Superliga

Onsdag 16. september 2026Landspokal Cup

Onsdag 16. september 2026
Brabrand2 – 1Viborg FF
Landspokal Cup

Søndag 20. september 2026Superliga

Søndag 20. september 2026
Viborg FF4 – 1FC Nordsjælland
Superliga

Søndag 11. oktober 2026Superliga

Søndag 11. oktober 2026
Randers FC0 – 2Viborg FF
Superliga

Mandag 19. oktober 2026Superliga

Mandag 19. oktober 2026
Viborg FF19:00FC Midtjylland
Superliga

Søndag 25. oktober 2026Superliga

Søndag 25. oktober 2026
AGF18:00Viborg FF
Superliga

Søndag 1. november 2026Superliga

Søndag 1. november 2026
Viborg FF14:00AC Horsens
Superliga

Lørdag 7. november 2026Superliga

Lørdag 7. november 2026
Odense BK18:00Viborg FF
Superliga

Søndag 22. november 2026Superliga

Søndag 22. november 2026
Viborg FF14:00Randers FC
Superliga

Søndag 29. november 2026Superliga

Søndag 29. november 2026
Lyngby Boldklub14:00Viborg FF
Superliga

Mandag 7. december 2026Superliga

Mandag 7. december 2026
Viborg FF19:00Sønderjyske Fodbold
Superliga

Søndag 21. februar 2027Superliga

Søndag 21. februar 2027
FC København–Tidspunkt ikke fastlagtViborg FF
Superliga

Søndag 28. februar 2027Superliga

Søndag 28. februar 2027
Viborg FF–Tidspunkt ikke fastlagtSilkeborg IF
Superliga

Søndag 7. marts 2027Superliga

Søndag 7. marts 2027
FC Midtjylland–Tidspunkt ikke fastlagtViborg FF
Superliga

Søndag 14. marts 2027Superliga

Søndag 14. marts 2027
Viborg FF–Tidspunkt ikke fastlagtBrøndby IF
Superliga

Søndag 21. marts 2027Superliga

Søndag 21. marts 2027
FC Nordsjælland–Tidspunkt ikke fastlagtViborg FF
Superliga
Opdateret: 15. oktober 2026, 05:24

Spillere

Målmænd

  • 1Lucas Lund

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Målmand
    Alder
    26 år
    Højde
    195 cm
    Vægt
    85 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2027
  • 20Kasper Kiilerich

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Målmand
    Alder
    20 år
    Højde
    202 cm
    Vægt
    78 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2030

Forsvar

  • 2Mohamed Iyadh Riahi 

    Nationalitet
    Tunesien
    Position
    Forsvarer
    Alder
    20 år
    Højde
    187 cm
    Kontrakt indtil
    30. juni 2030
  • 3Valgeir Lunddal

    Nationalitet
    Island
    Position
    Højre back
    Alder
    25 år
    Højde
    191 cm
    Vægt
    82 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 4Lukas Kirkegaard

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Forsvarer
    Alder
    21 år
    Højde
    192 cm
    Vægt
    81 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2030
  • 5Zan Zaletel

    Nationalitet
    Slovenien
    Position
    Midterforsvarer
    Alder
    27 år
    Højde
    185 cm
    Vægt
    80 kg
    Kontrakt indtil
    31. december 2027
  • 23Oliver Bundgaard

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Venstre back
    Alder
    25 år
    Højde
    182 cm
    Kontrakt indtil
    30. juni 2028
  • 24Daniel Anyembe

    Nationalitet
    Kenya
    Position
    Midterforsvarer
    Alder
    28 år
    Højde
    189 cm
    Vægt
    77 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2028
  • 26Hjalte Bidstrup

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Forsvarer
    Alder
    20 år
    Højde
    178 cm
    Vægt
    74 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 30Srdjan Kuzmic

    Nationalitet
    Slovenien
    Position
    Venstre back
    Alder
    22 år
    Højde
    183 cm
    Vægt
    75 kg
  • 38Emil Monrad

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Venstre back
    Alder
    18 år
    Kontrakt indtil
    30. juni 2031

Midtbane

  • 4Mees Hoedemakers

    Nationalitet
    Holland
    Position
    Defensiv midtbane
    Alder
    28 år
    Højde
    181 cm
    Vægt
    75 kg
  • 6Mads Søndergaard

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Central midtbane
    Alder
    23 år
    Højde
    186 cm
    Vægt
    65 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2027
  • 8Asker Beck

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Central midtbane
    Alder
    23 år
    Højde
    184 cm
    Vægt
    77 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 10Thomas Jørgensen

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Central midtbane
    Alder
    21 år
    Højde
    177 cm
    Vægt
    70 kg
  • 13Jeppe Grønning 

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Defensiv midtbane · anfører
    Alder
    35 år
    Højde
    182 cm
    Vægt
    67 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2027
  • 18Ruben Alte

    Nationalitet
    Norge
    Position
    Central midtbane
    Alder
    26 år
    Højde
    177 cm
    Kontrakt indtil
    30. juni 2027
  • 21Bilal Brahimi

    Nationalitet
    Frankrig
    Position
    Højre kant
    Alder
    26 år
    Højde
    177 cm
    Vægt
    70 kg
  • 28Lasso Coulibaly

    Nationalitet
    Ghana
    Position
    Højre kant
    Alder
    23 år
    Højde
    176 cm
    Vægt
    70 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2027
  • 33Frederik Damkjer

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Central midtbane
    Alder
    19 år
    Højde
    180 cm
    Vægt
    68 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 34Philip Keller

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Central midtbane
    Alder
    18 år
    Kontrakt indtil
    30. juni 2031

Angreb

  • 7Yonis Njoh 

    Nationalitet
    Frankrig
    Position
    Venstre kant
    Alder
    22 år
    Højde
    185 cm
    Vægt
    75 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 9Tim Freriks 

    Nationalitet
    Holland
    Position
    Angriber
    Alder
    28 år
    Højde
    194 cm
    Kontrakt indtil
    30. juni 2028
  • 10Sami Jalal

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Angriber
    Alder
    22 år
    Kontrakt indtil
    30. juni 2031
  • 11Charly Nouck

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Angriber
    Alder
    22 år
    Højde
    184 cm
    Vægt
    72 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 17Osman Addo

    Nationalitet
    Somalia
    Position
    Venstre kant
    Alder
    22 år
  • 19Dorian Hanza

    Nationalitet
    Ækvatorialguinea
    Position
    Angriber
    Alder
    25 år
    Højde
    187 cm
    Vægt
    78 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2029
  • 25Giulio

    Position
    Venstre kant
    Alder
    21 år
    Højde
    179 cm
    Kontrakt indtil
    30. juni 2031
  • 29Roald Mitchell

    Nationalitet
    USA
    Position
    Angriber
    Alder
    23 år
    Højde
    185 cm
    Vægt
    73 kg
    Kontrakt indtil
    30. juni 2027
  • 36Adam Kleis-Kristoffersen

    Nationalitet
    Danmark
    Position
    Angriber
    Alder
    18 år
    Kontrakt indtil
    30. juni 2030
Opdateret: 14. oktober 2026, 05:25

Statistik

SpillerPosKampeMinMålASSSKUDINDDUEDRIAFL%TACKEROBCLEARLUFTFEJLFRIREDNINGERREDNINGER I FELTETCLEAN SHEETSRating* ▼Detaljer
Oliver BundgaardFORForsvar1087802145353875.96%2872641110042007.26
Kasper KiilerichMÅLMålmand1090000003080.33%0010100291440007.1
Lukas KirkegaardFORForsvar10899007228190.58%536016070041007.05
Zan ZaletelFORForsvar8720012021194.12%812477030031007.05
Dorian HanzaANGAngreb108184121329475.42%6310120150040007.03
Thomas JørgensenMIDMidtbane43261031525566.67%9424030020007.03
Asker BeckMIDMidtbane1075631175431183.82%20498050040007.02
Jeppe Grønning MIDMidtbane10900002548087.45%27282660230042006.97
Charly NouckANGAngreb10745322645371871.65%92000150040006.95
Mads SøndergaardMIDMidtbane95643217320277.42%771180100030006.92
Sami JalalANGAngreb1073702127571485.02%158980140041006.85
Srdjan KuzmicFORForsvar6488004816181.12%610186030030006.83
Valgeir LunddalFORForsvar23910210085.71%0010000010006.78
Daniel AnyembeFORForsvar621800029191.83%51112000020006.73
GiulioANGAngreb226001153100%2000000010006.73
Philip KellerMIDMidtbane9140012011077.27%5341020040006.7
Bilal BrahimiMIDMidtbane515600429082%2153010031006.66
Lasso CoulibalyMIDMidtbane26800025385%1110030000006.66
Hjalte BidstrupFORForsvar73380021814184.5%9570040030006.64
Frederik DamkjerMIDMidtbane31300100075%0120000010006.48
Adam Kleis-KristoffersenANGAngreb98510719073.68%2026020040006.45
Roald MitchellANGAngreb21200001000000000000006.45
Ruben AlteMIDMidtbane46400043075%0010020011006.41
Mees HoedemakersMIDMidtbane11000000000000010010006.37
Emil MonradFORForsvar110000000000000000000—
Lucas LundMÅLMålmand000000000000000000000—
Mohamed Iyadh Riahi FORForsvar000000000000000000000—
Osman AddoANGAngreb000000000000000000000—
Tim Freriks ANGAngreb000000000000000000000—
Yonis Njoh ANGAngreb000000000000000000000—

*Rating udregnes på baggrund af 51 forskellige statistikker. Skalaen går fra 3 til 10. Alle spillere starter på 6,5 og bevæger sig op eller ned efter præstationen. Mål og nøgleafleveringer trækker op, mens røde kort og afgørende fejl trækker ned.

Opdateret: 12. oktober 2026, 05:24

Følg Viborg FF

Vi bruger cookies

Vi benytter cookies, som er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere. Derudover benytter vi også cookies til at overvåge og spore indsatsen for vores markedsføring, overvåge brugen af vores hjemmeside og forbedre brugeroplevelsen af vores hjemmeside. Hvis du vil undgå disse cookies, bedes du tage et kig på vores cookiepolitik for at se hvordan du deaktiverer cookies i din browser.

Læs mere her: cookie og privatlivspolitik.